Open menu
OneFootball's home page
Matches
Teams
Competitions
TV
Search
Settings
Sign In
Sign In
Join
Today’s Football Matches | OneFootball
Go to previous date
Select a date:
Go to the next date
Calendar month:
July
-
August
·
Return to today
Go to previous dates
23 Tue
24 Wed
25 Thu
26 Fri
27 Sat
28 Sun
29 Mon
30 Tue
31 Wed
01 Thu
02 Fri
03 Sat
04 Sun
05 Mon
06 Tue
07 Wed
08 Thu
09 Fri
10 Sat
11 Sun
12 Mon
Go to the next dates
Filter by match type
ALL
WATCH
live now
Matches
Wednesday, 31 July 2024
Olympic Games Women
Olympic Games Women
Round 3
Japan Women
Nigeria Women
31/07/2024
15:00
Brazil Women
Spain Women
31/07/2024
15:00
Zambia Women
Germany Women
31/07/2024
17:00
Australia Women
USA Women
31/07/2024
17:00
Colombia Women
Canada Women
31/07/2024
19:00
New Zealand Women
France Women
31/07/2024
19:00
Go to standings
Australia Cup
Australia Cup
Round of 32
Brisbane City
Western Sydney Wanderers
31/07/2024
09:30
Blacktown City FC
Adelaide United
31/07/2024
09:30
Brasileirão Série B Betnacional
Brasileirão Série B Betnacional
Matchday 18
Avaí
Botafogo SP
31/07/2024
00:00
Go to standings
Brasileirão Série C
Brasileirão Série C
Matchday 4
Caxias
Confiança
31/07/2024
22:00
Go to standings
CBF Brasileiro U20
CBF Brasileiro U20
Matchday 16
Atlético Mineiro U20
Bahia U20
31/07/2024
12:00
Flamengo U20
São Paulo U20
31/07/2024
12:00
Santos U20
Corinthians U20
31/07/2024
12:00
Atlético GO U20
Fluminense U20
31/07/2024
12:00
Cuiabá U20
Cruzeiro U20
31/07/2024
12:00
Athletico PR U20
RB Bragantino U20
31/07/2024
12:00
Palmeiras U20
Grêmio U20
31/07/2024
12:00
América Mineiro U20
Botafogo U20
31/07/2024
12:00
Internacional U20
Ceará U20
31/07/2024
12:00
Fortaleza U20
Goiás U20
31/07/2024
12:00
Go to standings
Champions League Qualifying
Champions League Qualifying
Round 2 second leg
Midtjylland
TBC
31/07/2024
17:15
Maccabi TA
TBC
31/07/2024
18:00
Partizan
Dynamo Kyiv
31/07/2024
18:00
Jagiellonia
TBC
31/07/2024
18:30
Chance Národní Liga
Chance Národní Liga
Matchday 3
Vyškov
Vlašim
31/07/2024
15:00
Líšeň
Slavia II
31/07/2024
15:00
Prostějov
Zlín
31/07/2024
16:00
Sigma II
Žižkov
31/07/2024
16:00
Varnsdorf
Opava
31/07/2024
16:00
Sparta II
Vysočina
31/07/2024
16:00
Chrudim
Zbrojovka
31/07/2024
16:00
Táborsko
Baník II
31/07/2024
16:00